Op. Dr. Salih CAVLAK - Medikal Estetik ve Lazer Uygulamaları Kliniği

 
 

Kliniğimiz 2004 yılında cerrahi, estetik ve güzellik alanında modern cihazlarla Op. Dr. Salih CAVLAK yönetiminde Profesyonel Estetisyen ve Güzellik Uzmanları ile Adana da hizmet vermeye başladı.

Op. Dr. Salih Cavlak, Genel Cerrahi Uzmanı ve Medikal Estetik hekimidir.

Kliniğimizde F.D.A onaylı Lazer Cihazları bulunmaktadır. Bu cihazlar ile; acısız kalıcı lazer epilasyon, leke tedavileri, sivilce lekeleri, genital ve vaginal sıkılaşma, genital ve kol altı renk açma, idrar kaçırma, yüz vücut ve genital siğil tedavileri, ameliyatsız yüz boyun cilt germe tedavileri, ben tedavileri, doğum lekeleri, kılcal damar tedavisi, varis tedavileri, doğum ve zayıflama sonrası oluşmuş cilt çatlakları, her renk dövme silme, iz tedavileri, kırışıklık ve cilt yenileme tedavileri, göz çevresi morluk ve göz kapağı düşmeleri, lazerle yağ kırma, hemoroid, kıl dönmesi ve anal çatlak, fistül tedavileri yapılmaktadır.

 

Medikal Estetik Uygulamala; olan Mezoterapi, Dudak Dolgusu, PRP Kök Hücre ve benzer vitamin tedavilerinde orijinal ürünler kullanılmaktadır.

 

Lazer Epilasyon Birimimizde; Fotona Nd-Yag Lazer EpilasyonDiolaze Lazer Epilasyon ve Nd Yag Kombine Lazer Sistemi ve Lümenis Lightsheer Duet Diod Lazer Epilasyon Sistemlerini kullanmaktayız. Tüm cilt ve kıl tiplerinde kalıcı lazer epilasyon yapmaktayız. Tüm epilasyon lazerlerimiz FDA onaylıdır.

 

Cilt Bakım Birimimizde; son teknoloji Visia Bilgisayarlı Cilt Analiz Cihazı, İnnofacial ve Ultraformer 3 Ameliyatsız Yüz Boyun Kol Germe, Microaltın İğne, Lpg Yüz Bakımı, Venus Legacy Yüz Rf, Fraksiyonel Lazer ve Q Switched Lazer Sistemlerini kullanmaktayız.

 


Medikal El Ayak Bakımları; Genel Ayak Bakımı, Genel El Bakımı, Batık Tırnak Bakımı, Mantarı Bakımı, Lazer Tırnak Mantarı Tedavisi, Batık Tırnak Bakımı, Nasır Tedavisi, Lazerle Siğil Tedavisi, Çatlak Topuk Bakımı, Kalınlaşmış Tırnak Bakımı, Kalınlaşmış Deri Bakımı, El Ayak Terlemesi Tedavisi, Kalıcı Oje Uygulaması

 

Kaş Kirpik Bakımları; Microblading Kaş Kontürü, Mikropigmentasyon Kaş Kontürü, Kalıcı Eyeliner, Kalıcı Dipliner, Dudak Renklendirme, İpek Kirpik, Kirpik Liftingi, Saç Simülasyonu, Medikal Mikropigmentasyon

 

Hizmetlerimizi en üst düzeyde ve hasta memnuniyetini baz alarak uyguladık. Sektördeki yenilikleri sürekli takip ederek hizmet kalitemizi yükselttik. Lazer ve diğer uygulama cihazlarında F.D.A onaylı cihazları tercih ettik. Sonuç odaklı ve sektöründe etkin cihazlarla tedavilerimizi en üst düzeye taşıdık.

Amacımız sadece çözümü kolay sorunlarla uğraşmak olmadı. Toplumsal bir sorun olan ve şahsen yaşadığım çözümü güç yüz ve vücut her türlü doğumsal lekeleri için güçlü FDA onaylı teknolojik cihazlar tercih ettik.