Diolaze Lazer Epilasyon

DİOLAZE LAZER EPİLASYON

DİOLAZE XL LAZER EPİLASYON

Alexandrite ve Diod Lazerin birlikte olduğu lazer epilasyon cihazıdır. Bu iki dalga boyunu aynı anda attığı içinde lazer epilasyon sonuçları çok iyidir. Bir seansta hem Aleksandrite hemde Diod Lazer yaptırmış olursunuz.

Tüm vücutta istenmeyen tüylerden kurtulmak için hassas, nazik ve çok etkili bir yöntem Diolaze XL. Lazer epilasyon konusunda gelişmiş yöntemlerden biri olan Diolaze XL ile güzel ve pürüzsüz bir cilde kavuşun.

Diolaze büyük tedavi alanı boyutuna sahiptir ve bu yüzden tedaviniz hızlı ve rahat biter. Diolaze XL sisteminde bulunan cilt soğutma yüzeyi, bütün epilasyon sistemleri arasında en iyi soğutma sistemine sahip olanlarından birisidir. Tedavinin diğer sistemlere oranla daha rahat olmasının sebeplerinden biri, belki de en önemlisi budur. Çoğu hasta, Diolaze XL tedavisinin neredeyse acısız olduğunu söyler.

Her tedavide tüyler gözle görünür biçimde azalır. En iyi sonuç, 4 ile 6 seansın sonunda alınır. Seansların sayısı tüy renginize, tüy tipinize, vücut bölgesine ve cilt tonunuza göre değişir.

Vücudun istenmeyen tüylere sahip pek çok yerinde Diolaze güvenli bir şekilde kullanılabilir. Genelde uygulanan bölgeler: bikini, bacaklar, kollar, göğüs, sırt, omuzlar, karın, boyun, yanak ve favorilerdir.

Doktorumuza Sorun

Doktora Sorun?

Your message has been sent sucessfully

Turgut Özal İletişim

 

Mahfesığmaz Mah. Turgut Özal Bul.

Tuna Apt. No:109 Çukurova / Adana

 

WHATSAPP

0546 457 43 23

0549 390 10 10

Turgut Özal Ulaşım

 

Search