Baby Face Beauty

BABY FACE BEAUTY

Thulium Lazerle Ameliyatsız Yüz Gençleştirme ve Leke Tedavisi

Baby Face Beauty pürüzsüz, sıkı, lekesiz, aydınlık, ışıltılı bebeksi bir cilt yapısını yeniden oluşturan cilt gençleştirme lazeridir.

Uygulamadan sonra ilk haftayla birlikte cildiniz ve gözenekleriniz sıkılaşmaya başlar. 3. Haftada Thulium lazer ve cilde uygulanan Resveratrolün etkisiyle cildiniz yoğun kollajen salgılar. Kırışıklıklar açılır, sarkmalarınız toparlanır, renk farklılıkları azalmaya başlar. Çiller, güneşe, aknelere ve hormonal etkilere bağlı lekeler ciddi bir şekilde solar. Cildiniz eski sağlığına kavuşur. Baby Face Beauty ile cildiniz tertemiz, pürüzsüz, lekesiz, sıkılaşmış bir biçimde bebek yüzü gibi sağlıklı olur.

Baby Face  Beauty Fraksiyonel Thulium lazeridir. Thulium lazeri 1927 nanometre dalga boyunda infrared enerji veren bir lazerdir. Cildin epidermis (üst deri) tabakasının alt yüzeyine ve kollajen üretiminin yapıldığı papiller dermis (alt deri) tabakasına etkili bir lazer sistemidir. Pek çok cilt yenileme lazeri üst deri tabakasına ağır hasar verdiğinden tedavi seansları sonrası kabuklanma yaratmakta, oluşturdukları enflamasyon nedeniyle lekelere neden olmakta, kişi sosyal hayatına kısa zamanda dönememektedir. Baby Face Beauty Thulium lazerinin dalga boyunun haricinde; başlığının içerisinde yer alan ve lazer atışlarını ciltte göze gözükmeyecek ölçüde küçük mikro kanallar halinde veren mekanizması sayesinde, üst deriye hasar vermeden kollajen üretiminin yapıldığı ve pigmentlerin (kahverengi lekeler) üretildiği dermiş tabakasına ulaştırmaktadır. Lazerin cilde bu yolla nüfuz etmesi başlı başına cildi gençleştiren, elastikiyet kaybını gideren, kırışıklıkları açan, leke gideren yaşlanmaya karşı son derece etkili antiaging bir tedavidir.

Baby Face Beauty cihazının antiaging, leke tedavisi, yüz germede etkili nanoteknolojik yöntemle geliştirilmiş ve thulium lazerin ciltte açtığı mikro kanallardan geçecek mikropartiküllere sahip Resveratrol, Trexanemic asit, Retinol, Ascorbic asit gibi dermatolojik içerikleri sentrifüj yöntemiyle düşük moleküler ağırlıklı Hyalüronik asitle kombine eden sistemi bulunmaktadır. Bu sayede, cilde lifting sıkılaşma, leke giderme, cilt gençleştiren etken maddeler; lazerle açılmış bu ince kanallardan alt deri tabakasına geçerek leke açma ve kollajen üretimini uyarma etkilerini yaratmaktadırlar.
Dolayısıyla Baby Face Beauty Cilt Gençleştirme, Akne skarlarını, Ameliyat, Yanık izlerini, Çatlakları ve Lekeleri tedavi etmede hem Thulium lazeri hem de lazerin açtığı mikrokanallarla etken maddeleri cildin gerekli tabakalarına ulaştırarak en mükemmel sonuçları tek bir işlemde elde etme kolaylığını hastaya ve doktora en konforlu biçimde sunmaktadır.

 

Baby Face Beauty

Ciltte beyazlatma, Parlatma, Leke tedavileri, Kırışıklık azaltma, Antiaging, Epidermal Melasma, Pigment azaltılması, Cilt gevşekliği, Skar azaltma, Dekolte bakımı, Yüz ve boyun gençleştirme, Göz kapağı yenileme ve sıkılaştırma, Genital renk açma sıkılaşma, Kol altı renk açma, Saç dökülmesi tedavilerinde kullanılmaktadır.
Uygulama alanı yüz ve boyun olduğunda seans 20-30 dakika sürmektedir.

Baby Face Beauty tüm vücut bölgelerinde güvenle kullanılabilmektedir. Sarkmış göz kapaklarını, yanakları, çene kavsini, boyun cildini, el sırtlarını, dekolteyi, kol cildini, bacak içlerini, karı cildini, diz üstlerini sıkılaştırmada, leke gidermede, akne izlerini, doğum çatlaklarını silmede son derece etkili ağrısız, konforlu bir yöntemdir.
Baby Face Beauty son derece rahat uygulanan bir tedavidir. Anestezi gerektirmez. İstenirse seans öncesi uyuşturucu krem uygulanabilir.

Tek seans dahi gözenek sıkılaştırma, pigment azaltma, cildi yapılandırmada gözle görülür sonuçlar ortaya koymaktadır. Belirgin kırışıklıklar, yoğun elastikiyet kaybı, koyu lekeler, derin akne izleri gibi durumlarda 2 hafta aralıklarla 4 seans uygulandığında çok iyi sonuçlar alınmaktadır.

Uygulamanın bilinen bir yan etkisi yoktur. Seans sonrası cildi hassaslaştıracak sabun, şampuan, buhar, solaryum, yoğun makyajdan bir kaç saat kaçınmak önerilir. Ciltte birkaç saat süren eritem (pembelik) görülmekte, saatler içinde kaybolmaktadır. Seans sonrası cilde serum uygulaması ve maske uygulanmaktadır. Şişlik, morluk oluşmamakta, sosyal hayata hemen dönülmektedir.

 

Doktorumuza Sorun

Doktora Sorun?

Your message has been sent sucessfully

.

Şikayet ve Öneriler

Şikayet / Öneri Formu

Your message has been sent sucessfully

Search