Lpg Endermologie

LPG ENDERMOLOGİE

Yüz İçin Endermologie® Bakımları

Gerçek cilt zindeliği için yüze endermologie®'si temel canlandırıcı maddelerin doğal sentezini arttırır.

İlk seanstan itibaren gözle görünür sonuçlar...

 

Kırışıklıkları Giderin

Cilt sarkmaya başlar ve yoğunluğunu kaybeder, çoğunlukla yüz, boyun, dekolte ve ellerde kırışıklıklar ve sarkmalar oluşur. Güneş, stres, tütün ve hatta kirlilik gibi diğer dış faktörler de kırışıklıkların görünümünü hızlandırabilir.

Patentli LPG® tedavisi başlığı, cildi uyarmak ve fibroblast'ların sentez işlemini tam anlamıyla yeniden harekete geçirmek için cilt yüzeyi üzerinde mikro titreşimleri kullanır.
endermologie®: hücrelerin işlemlerini yeniden harekete geçiren %100 doğal, non-invasif, agresif olmayan

 

Mekanik Cilt Uyarım Tekniği

Cildin gerçek mimarları olarak fibroblastlar cilde yoğunluğunu, yumuşaklığını ve parlaklığını veren dermisin temel yapı taşlarını oluşturmaktan sorumludur: sıkılık için kolajen, yumuşaklık için elastin ve hacim ile nemlendirme için hiyalüronik asit.

Ancak 25 yaş gibi erken bir yaşta olsanız ve mükemmel şekilde sağlıklı bir yaşam şekliniz olsa da bu canlandırıcı maddelerin üretimi yavaşlar.

 

Endermologie® Çözümü

Yeni, iyi kolajenlerin ve doğal hiyalüronik asidin (+%80*) üretilmesi dermise hacminin bir kısmını geri kazandırır ve bu sayede kırışıklık görünümü oratadan kaldırır.Elastin sentezi (+%46*) cildin daha yumuşak olmasını ve " ifade çizgilerinin " genel nedeni olan çoklu mikro kas kasılmalarına daha fazla direnmesini sağlar.

Seanslar boyunca aşamalı olarak cilt, gözle görünür şekilde yeniden yoğunluğunu kazanır ve kendi içinde yenilenir. Yüzün doğal ifadesini korurken kırışıklar ve ince çizgiler gözle görünür bir şekilde azalır (%87*).

 

Tüm Yüz Bakımları

Tam da 1. seanstan itibaren gözle görünür sonuçlar

 

Hedeflenen Tedaviler

Alın, Gözler: Kırışıklık Karşıtı; Gözler: Şişlikler ve Koyu Halkalar; Ağız; Gıdı; Yüz Konturları; Boyun; Gerdan; Eller

 

KLASİK TEDAVİLER

Parlaklık

Genel görünümü eşitlemek ve cilt parlaklığını iyileştirmek üzere cildi nazikçe pullandırır ve mikro sirkülasyonu yeniden harekete geçirir

 

Detoks

Toksinleri giderir ve arındırılmış, parlak genel görünüm için cildin "oksijenini geri kazandırır"

 

Gerdan ve Göğüs

  • Dokunun yoğunluğunu geri kazandırır, kırışıklıkları doldurur ve gözle görünür yumuşak gerdan için cildi sıkılaştırır
  • Yaşlanmayla mücadelede yeniden dolgunlaştırma, sıkılaştırma, arındırma
  • Yüzün hacmini dengeler, kırışıklıkları ve ince çizgileri içeriden doldururken cildin yoğunluğunu geri kazandırır

 

ÖZEL TEDAVİLER

Cildi Uyandırma

Cildin genel görünümünü eşitler, gözenekleri sıkılaştırır ve "yeni cilt" etkisi ile yüz ve boyun kırışıklıklarını giderir

 

Hücresel Uyarım

Toksinleri giderir, genel görünümü parlaklaştırır, yüz, boyun ve ellerdeki ince çizgiler ve kırışıklıkları giderirken cilt dokusunu arındırır

 

Mükemmel Gözler ve Dudaklar

Gözler ve ağız çevresindeki kırışıklıkları giderir, görünümü zenginleştirmek adına göz kapaklarını kaldırır ve dudakların dolgunluğunu geri kazandırır

 

Vücut Bakımları

Yeni endermologie® patenti, daha yoğun ve daha hızlı cilt uyarımı için en etkili patentli teknolojilerini birleştirir.

Sadece 3 seanstan sonra gözle görünür sonuçlar

Yağ Yakın

Yeni patentli Alliance tedavi başlığı ile endermologie®, her tipteki cildin ihtiyaçlarına net bir şekilde uyumlanırken beslenmeye ve egzersize (kollar, sırt, karın, bel, uyluklar vb.) dirençli belirli alanları hedeflemeyi ve inceltmeyi mümkün kılar.

 

Selüliti Giderin

Kadınların (en ince ve en atletik olanlarda bile) %90'ını etkileyen selülit, hem depo yağ hücrelerinde (yağ hücreleri) yağ depolamasının ve vücutta su tutulmasının sonucudur.

 

Cildi Sıkılaştırın

Kilo dalgalanmaları, gebelik, geçen zaman ve diğer faktörler nedeniyle cilt zindeliğini ve yumuşaklığını aşamalı olarak kaybeder. Bu cilt sarkması tüm vücudu etkilese de belirli alanlar buna daha fazla maruz kalır: baldırların iç kısımları, karın, kollar vb.

 

Bacakları Hafifletin

Ağır ve ağrılı bacaklar ya da şişmiş ayaklar ve bilekler gibi semptomlar, yetersiz kan ve lenfatik sirkülasyonun sonucudur. Organizmada toksinler birikir ve bu da tek bir gün içinde ya da kadınların regl döngüleri boyunca yaşanan bu tür hacim dalgalanmalarını açıklar.

 

Endermologie ID Bakımları

Size özel bakım: 1 ila 8 bölge*

10 dk, 20 dk, 30 dk veya 40 dk

KADINLAR: Kollar, Sırt, Bel, Karın, Yanlardaki fazlalıklar, Kalçalar, Uyluklar, Dizler ve Bacaklar

ERKEKLER: Kollar, Sırt, Göğüs, Bel, Karın, Uyluklar

 

ÖZEL TEDAVİLER

Detoks

Su tutulmasına karşı mücadele etmek için dolaşım değişimlerini uyarır ve toksinleri giderir: cilt "oksijenini geri kazanır". Anlık iyileşme ve hafiflik hissi için.

 

Rahatlatma

Kas gerginliği olan alanları rahatlatır, stresi ortadan kaldırır ve kapsamlı bir rahatlama hissi sağlar. Vücut-zihin dengesi için.

 

Endermopuncture

Eşzamanlı olarak depo yağ hücrelerini (incelme hücreleri), fibroblastları (canlandırma hücreleri) ve maksimum etki için çevrelerini uyaran sıra dışı bir bakımdir. Vücudunuzu inceltin ve selülit görünümünü giderin.

 

LPG® ENDERMOWEAR - PATENTLİ TEKNOLOJİ

LPG® endermowear, endermologie® bakımları sırasında derin bir masaj ve optimum doku görünürlüğünü mümkün kılan harici bir teknik donanımdır.

Hafif ve nefes alabilen bu kişisel donanım, daha yoğun bir etki sunar ve mükemmel şekilde rahat bir tedavi sağlar.

Doktorumuza Sorun

Doktora Sorun?

Your message has been sent sucessfully

Turgut Özal İletişim

 

Mahfesığmaz Mah. Turgut Özal Bul.

Tuna Apt. No:109 Çukurova / Adana

 

WHATSAPP

0546 457 43 23

0549 390 10 10

Turgut Özal Ulaşım

 

Search