Cilt Gençleştirme

CİLT GENÇLEŞTİRME

CİLT GENÇLEŞTİRME ve CİLT YENİLEME

Lazerle cilt yenileme ve lazerle cilt gençleştirme, estetik dermatolojide başarısını klinik olarak kanıtlamış bir uygulamadır. Yüz, boyun, göğüs ve ellerde yaşlanmaya bağlı izlerin yok edilmesi için kullanılan invazif olmayan bu işlemde, cilt altındaki kollajen doku yapımını artırma prensibiyle etki etmektedir.

 

Kullanılan Teknolojiler

Fraksiyonel lazerler, IPL, Alexandrite ve ND:Yag lazerler bu uygulama için kullanılan teknolojilerdir. Fraksiyonel lazer IPL veya Alexandrite ve ND:Yag lazer sayesinde, muhteşem sonuçlar alınabilmektedir. Lazerle cilt yenilemede en üstten çok ince bir tabaka kaldırılarak cildin düzleştirilmesi ve aynı zamanda özel bir teknikle kollagen dokunun gerginleştirilmesi sağlanarak kırışıklıklar yok edilir.

Fraksiyonel lazer ile cilt gençleştirme işlemleri diğer sistemlere göre çok daha radikal ve başarılıdır. Fraksiyonel Karbondioksit lazer ve Er-yag lazer ile cilt yenileme, cilt gençleştirme, leke ve çatlak tedavileri, akne izi tedavileri gibi birçok uygulama yapılabilir ve bu alanlarda şuanda dünyada en çok kabul gören sistem Fraksiyonel CO2 ve ER-YAG Lazerlerdir.

 

Tedavi Sonrası

Lazer ile tedavi edilen ciltte yeni kolajen doku oluşumu ve daha genç, su tutma yeteneği yüksek hücreler oluşarak cildin tazelik ve gerginlik kazandığı görülür.

Doktorumuza Sorun

Doktora Sorun?

Your message has been sent sucessfully

Turgut Özal İletişim

 

Mahfesığmaz Mah. Turgut Özal Bul.

Tuna Apt. No:109 Çukurova / Adana

 

WHATSAPP

0546 457 43 23

0549 390 10 10

Turgut Özal Ulaşım

 

Search