Candela Lazer Epilasyon

CANDELA LAZER EPİLASYON

CANDELA GENTLEMAX ALEKSANDRİTE ND-YAG LAZER EPİLASYON

DAHA İYİ
DAHA HIZLI
DAHA HASSAS Gentle Epilasyon Nedir?

Gentle Lazer Epilasyon, tüm cilt tiplerine uygun, ihtiyacınız olan gücü, hız ve konforu güvenli bir şekilde birleştirir.

Gentle, tüm cilt tipleri için güvenli ve etkili olan bir lazer epilasyon tedavisidir! Muhteşem sonuçlar için gerekli güce sahip, patentli Dynamic Cooling DeviceTM (Dinamik Soğutma Cihazı/Sistemi) ile seans sürelerini kısaltan, piyasadaki mevcut en konforlu lazer epilasyon teknolojisidir.

CANDELA İPEK EPİLASYON İpek Epilasyon Nedir?

İpek Epilasyon, tüm cilt tiplerinde etkili ve kalıcı epilasyon için kıl köklerini hedef alan bir lazer tedavisidir. İpek Epilasyon, uygulama konforu arttırılmış cilt dostu bir uygulamadır.

Ömür boyu yumuşacık bacaklar

Masraflı ve zahmetli tıraş olmadan Tasarruf edebilecekken neden tıraş edesiniz?

Tüm hayatı boyunca her kadın ortalama 11500 defa bacaklarını tıraş etmekte ve tahmini 12000 USD parayı tıraş malzemelerine harcamaktadır.

İpek lazer epilasyon tedavisi/uygulaması standart epilasyon lazerlerine göre daha hızlı ve konforludur. Sadece 3 seansta %80 oranında tüylerde kalıcı azalma görülmektedir.

İpek epilasyonun nasıl etki ettiğini keşfedin ve tıraş, ağda gibi geleneksel epilasyon yöntemlerine göre avantajlarını karşılaştırın. Candela teknolojisini lazer epilasyonun sonraki ileri seviye jenerasyonu yapan gelişmeleri görmek ve hangi Candela lazer ile ipek epilasyon uygulamalarının sizin için uygun olduğuna karar vermek için bize danışabilirsiniz! Lazer Epilasyon Tedavisi Süresince Beni Neler Bekliyor?

Lazer uygulaması, yetkili uzman hekiminizin gözetiminde muayenehane ya da merkezinde gerçekleştirilir. Uzman, cihazın başlığı yardımıyla cildinizde uygulama yapılacak alana yoğun ancak hassas enerji ışınları gönderir. Daha sonra bu ışınlar sonucu oluşan terapotik ısı sayesinde güvenli ve etkili şekilde istenmeyen tüyler dökülür. Koyu Cilt Tonlarına Sahip Kişilerde İpek Epilasyon Güvenli midir?

Evet! Diğer lazer epilasyon tedavileri tüm cilt tiplerinin etkili epilasyon için gereklilikleri karşılamaz, ancak İpek Epilasyon tedavisi cilt tonunuz ne olursa olsun sizin için doğru tercihtir. Hangi cilt tipinde olduğunuzu görmek için aşağıdaki şemayı inceleyebilirsiniz ve hangi Candela tedavisinin sizin için uygun olduğunu uzmanınıza danışınız. Candela İpek Epilasyon Seansı Ne Kadar Sürer?

Bir seans, bir kaç dakika sürebileceği gibi bir saat de sürebilir. Bu süre tamamen uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne ve durumuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Tüm bacaklar ya da ortalama bir erkek sırtı 15 dk. gibi kısa sürede tamamlanabilmektedir. Candela İpek Epilasyon ile Acı Hisseder miyim?

Bazı kişiler lastik paket bandının cildi sıkıştırmasına benzer, hafif bir rahatsızlık hissi duyabilmektedir. Ancak bu rahatsızlık hissi patentli Dinamik Soğutma Cihazı sayesinde en aza indirilmiştir ve çok kısa sürede geçmektedir. Kaç Seansa İhtiyacım Var?

Tamamen istenmeyen tüylerden kurtulabilmek için çoklu seanslara ihtiyaç duyulur. Bunun sebebi tüy gelişiminin 3 aşamada gerçekleşmedir:

Anajen (büyüme evresi). Tüy en kalın ve koyu olduğu zamandır, bu sebeple lazer epilasyonun en etkili olduğu evredir.

Katajen (Geçiş evresi). Tüyün kökünden gövdesine doğru incelmeye ve uzamaya başladığı evredir.

Telojen (Dökülme evresi). Yeni büyüyecek tüylere yer açmak için eskilerinin döküldüğü evredir.

Vücudunuzdaki tüm tüyler aynı zamanda aynı evrede olmazlar, ortalama 6 hafta aralıklarla hepsinin büyüme evresi yakalanabilir. Candela İpek Epilasyon İçin Nasıl Bir Hazırlık Yapmalıyım?

Seanstan 4- 6 hafta önce ağda, cımbız, elektroliz gibi epilasyon yöntemlerini kullanmayı bırakınız. Seans günü, ciltte uygulama yapılacak alanın temizlenmiş, makyaj, krem, yağ, anestezik merhemler veya yapay bronzlaştırıcı ürünlerden arındırılmış ve tıraş edilmiş olması gerekmektedir. Uygulama öncesi güneş koruyucu (SPF 30 veya üstü) kullanabilirsiniz.

Seanstan hemen önce veya hemen sonrasında cildinizi güneş ışığından koruyunuz veya solaryuma girmeyiniz. Herpes Simpleks ile ilgili hastalık geçmişiniz var ise profilaktik antiviral ilaç koruyucu tedavi olarak verilebilir. Seans Sonrasında Ne Yapmalıyım?

Uygulama sonrasında daha konforlu olmanız için soğuk kompres yapabilirsiniz. Eğer kırmızılık ya da kabarıklık oluşmuşsa ek bir müdahale yapılmasına gerek yoktur, birkaç saat içinde kaybolacaktır. İyi bir nemlendirici krem kullanmak gerekmektedir. Epilasyon Seansı Sonrası Hangi Önlemleri Almalıyım?

Seans sonrası güneş koruyucu (SPF 30 veya üstü) kullanmalı ve güneşle direk teması engellemelisiniz. Uygulamadan sonraki bir kaç gün cildinizi keselemeyiniz ya da aşındırıcı temizleyiciler kullanmayınız. Uzmanının gerekli olduğunu düşündüğü taktirde size ek önlemler önerecektir. Herhangi Bir Yan Etkisi Var Mıdır?

Kalıcı yan etki görülme olasılığı çok düşüktür. Uygulama yapılan cilt dokusunda kızarıklık, kabarıklık, hiperpigmentasyon, hipopigmentasyon, vezikül oluşumu ve purpura (lazer kaynaklı morarma) gibi yan etkiler görülebilmektedir - ancak bu yan etkiler birkaç gün içinde yok olur. Olası yan etkiler ile ilgili daha detaylı bilgi için uzmanınıza danışınız.

Doktorumuza Sorun

Doktora Sorun?

Your message has been sent sucessfully

.

Şikayet ve Öneriler

Şikayet / Öneri Formu

Your message has been sent sucessfully

Search