SOMON DNA

En etkili anti-aging yöntemlerden biri olan ve somon balığı sütünden elde edilen somon DNA'sı, hacminin 10 bin katı suyu tutarak, derinin nem dengesini sağlıyor, cilt kendini yeniliyor.

Deri yaşlandıkça, dokuların kan dolaşımı ve hücrelerin oksijenlenmesi azalıyor. Dolayısıyla hücrelere zarar veren serbest radikallerin ortamdan uzaklaştırılması da zorlaşıyor. Yaşlanmanın etkisiyle birlikte DNA'da da bozulma gözleniyor. Oysa günümüz insanları artık yaşlanmayı sineye çekmek yerine, mücadele etmeyi tercih ediyor. İnsanların yaşam süresinin uzaması ve görünüme verdiği önemin artması ile yaşlanma sürecini yavaşlatma ve geciktirme konusundaki çalışmalara sürekli yenileri ekleniyor.

Yaşla birlikte kaybettiğiniz özellikleri 'biogenevitiy tedavisi'yle yerine koymanız ve her sabah genç uyanmanız mümkün. Biogenevitiy tedavisi, saf hyalüronik asit ve somon balığı sütünden elde edilen DNA molekülü sayesinde hücre yenilenmesi sağlayarak ciltte yenileyerek gençleştiriyor.

Cilt neme doyuyor

İki fazdan oluşan yeni nesil biyolojik canlandırma programı sayesinde cilt nem kazanıyor, cildin alt tabakası dermisteki metabolik faaliyetler artıyor "Deride kan akışı artar ve böylece bölgesel oksijenlenme hızlanır. Yoğun miktarda su molekülünün yerinde yönlendirilmesiyle, hyalüronik asit artar. Serbest radikaller temizlenir. Kolajen üretimi desteklenir, kılcal kan damarlarının oluşumları büyük çapta teşvik edilir. Ayrıca UV radyasyonlarının neden olduğu zararlara karşı da koruma sağlanır. Cildin elastikiyetini artırarak sarkma başlangıcındaki derin kırışıklıkların önlenmesinde de kullanılır. Kırışıklıkları tıbbi anlamda tedavi eder. İnce ve kuru ciltlerdeki göz çevresinde oluşan kazayağı kırışıklıklarını, gözaltı torbalarını, dudak kenarındaki çizgileri yok eder.

Somon balığının sütünden elde edilen ve insan DNA'sı ile aynı kimyasal yapıya sahip olan Somon DNA'sının mezolift yöntemiyle deri içine verildiğinde, cildin kendini yenileyip gençleştiği görülüyor, çünkü DNA yüksek oranda su tutucudur. Hacminin 10 bin katı suyu tutarak, derinin nem dengesini sağlamaya yardımcı olur. Unutmamak gerekir ki derinin nemlendirilmesi, kırışıklığın önlenmesinde ilk ve en basit adımdır" ifadesini kullandı. Somon DNA'sı çok küçük, incecik iğneler yardımı ile mikro dolaşımı ve oksijenlenmeyi artıran maddelerle birlikte deri altına enjekte edilir.

Ağrısız bir işlem olduğu için anesteziye gerek yoktur. 15-20 dakikalık bir uygulama sonrası kişi günlük yaşamına devam edebilir. Seans aralıkları kişinin cilt yaşı ve yapısına göre ayarlanır. Bu da genellikle ayda bir veya ikidir. İleriki aşamada seanslar üç ayda bire iner. Cildi aşırı yaşlanmış ve kırışmış olan hastalara 15 günde bir yapılan uygulamalar çok daha iyi sonuç verir. Uygulama protokolüne sadık kalınıp tedavi yapıldığı sürede kişinin cildindeki değişim ve canlanmayı fark edeceğiz. Kişi her uygulamadan sonra her sabah daha genç bir ciltle uyanır. İlk fark edilen etki canlanma ve parlaklıktır. Daha sonra cildin gerginliği artmaya başlar, kırışıklıklar kaybolur.

Doktorumuza Sorun

Doktora Sorun?

Your message has been sent sucessfully

Search