Hydrafacial MD

HYDRAFACIAL MD

Cilt problemlerinde yeni bir teknoloji HydraFacial, 2013 yılının en iyi cilt yenileme ve tedavi teknolojisi seçilen cihaz sayesinde, cilt problemleri, lekeler, siyah noktalar sorun olmaktan çıkmıştır.

HD kalitesinde bir cilde sahip olun. Dünyada cilt yenileme işlemlerine leke ve akne tedavisinde mükemmel sonuçlar alan yan etkisi olmayan ve en iyi tedavi yöntemi hydrafacial cilt bakımıdır.

Cilde uygulanan serumlarla cildi aynı anda hem temizlemeye hem de nem kazandırmaya olanak sağlayan bir yöntemdir. Gerekli görülen durumlarda peeling seçeneğinin ve mavi ışık uygulamasının da aynı seansta tedaviye eklenebilmesi ise diğer uygulamalardan ayırt edici özelliğini oluşturmaktadır. Tüm cilt tipleri için uygun olan bu yöntemi en hassas cilt bile tolere edebiliyor.

Cilt Lezyonlarında Devrim Yaratan Teknoloji

Kullanıldığı durumlar:

  • Tıkalı ve genişlemiş gözenekler
  • Yağlı cilt
  • Akneli cilt
  • Kuru nemsiz cilde nem kazandırmak
  • Güneş hasarını gidermek
  • İnce çizgileri yok etmek
  • Renk düzensizliklerini yok etmek

Hydrafacial 4 uygulamayı bir arada sunan bir teknolojiye sahiptir.

Vortex-temizleme: Cilt derinlemesine nemlendirilirken bir yandan da gözenekler temizlenip, yüzey düzensizlikleri gideriliyor.

HydroPeel: Tahrişe yol açmadan cildin üst tabaklarının peelingi sağlanır.

Acısız-tahrişsiz siyah nokta ve gözenek temizliği: Siyah ve beyaz noktalar (açık-kapalı komedonlar), aşırı yağ ve genişlemiş gözenekler hızlı, acısız ve tahriş yaratmadan temizlenir.

Vortex-Füzyon: Özel spiral dizaynı sayesinde nemlendirici solüsyonlar, antioksidanlar ve peptidler cilde uygulanır.

En hassas cilt tipleri için bile uygun olan bu yöntemde uygulama sonrasında makyaj uygulanabiliyor ve günlük yaşama devam edilebiliyor.

Doktorumuza Sorun

Doktora Sorun?

Your message has been sent sucessfully

.

Şikayet ve Öneriler

Şikayet / Öneri Formu

Your message has been sent sucessfully

Search