Fraktora

FRACTORA

FRACTORA FRAKSİYONEL MİCRONEEDLE RADYOFREKANS

Fractora kırışıklıkları azaltmak, yaşlanma belirtilerini düzeltmek, cilde daha sıkı ve genç bir görünüm kazandırmak için cildi tekrar yapılandırmaya yarayan iğneli fraksiyonel radyofrekans sistemidir.

Fractora sahip olduğu fraksiyonel radyofrekans enerjisi ile kontrollü bir şekilde cildin derin katmanlarını ısıtarak kollajen üretimini uyarır. Cilt yapısını iyileştirerek daha sıkı, parlak ve kaliteli cilt dokusu sağlar. Minimal invaziv bir sistemdir, mikro iğne matrisi kullanılarak enerjinin daha derin dokulara iletimi sağlanır.

Fractora cilt yenilemesi istenilen her endikasyonda kullanılabilir. Yüzdeki çizgilenmeler, göz altı elastikiyet kaybı, mimik çizgileri, boyun çizgileri ve elastikiyet kaybı, yüz ovalinin düzeltilmesi, sivilce ve sivilce izlerinin tedavisinde kullanılabilir. Aynı zamanda ciltte parlaklık sağlama, ton eşitsizliklerinin düzeltilmesi, gözeneklerin küçültülmesinde de başarı ile kullanılabilmektedir.

Tedavi programına ve endikasyona bağlı değişmekle birlikte seans sayısı 3-6 arasında değişmektedir. Seans aralıkları genellikle 4 haftadır.

İlk seanstan itibaren değişim fark edilir. En iyi fark tedaviden 2-3 hafta sonra gözlemlenir, ciltteki yenilenme ise 3 ay devam etmektedir.

İşlemden sonra 1-5 gün süren kızarıklık olabilir. Tedavi süresinde güneşten korunmaya dikkat etmek gerekir. Uygulamanın çeşidine bağlı olarak birkaç gün sonra ortaya çıkan bir hafta kadar sürebilen küçük kabuklanmalar olabilir. İşlemden sonra tedavi bölgesi nemlendirilmeli, güneşten ve tahriş edici durumlardan korunmalıdır.

Doktorumuza Sorun

Doktora Sorun?

Your message has been sent sucessfully

Turgut Özal İletişim

 

Mahfesığmaz Mah. Turgut Özal Bul.

Tuna Apt. No:109 Çukurova / Adana

 

WHATSAPP

0546 457 43 23

0549 390 10 10

Turgut Özal Ulaşım

 

Search